Zateplenidomu.cz | BYSTROŇ Group

zd chci zateplit dum

zd chci revitalizovat dum

zd chci si prohlednout reference

zd chci ziskat dotaci

Jste zde: Úvod Služby

Revitalizace bytových domů

revitalizace thZateplení a výměna oken ve vašem domě vám ušetří až 40 % nákladů na vytápění. Díky plastovým oknům nepoznáte problémy s plísní, hlukem a prachem. Váš dům získá nový vzhled a navíc až o 20 % vzroste cena vašeho bytu.

V rámci tohoto programu pro vlastníky domů nabízíme vyřízení:

 • Zajištění energetického auditu vašeho domu
 • Profinancování včetně vyřízení dotace
 • Projektovou dokumentaci
 • Vyřízení statického posudku a stavebního povolení
 • Povolení k záboru veřejného prostoru
 • Vyjádření dopravního inspektorátu a hasičů

Zateplení fasád

zatepleni thProvádíme zateplení fasád bytových i rodinných domů, využíváme zateplovací systémy na bázi tepelněizolačních materiálů různých výrobců. Používáme pouze kvalitní certifikované odzkoušené zateplovací systémy, které jsou certifikovány pouze jako celý systém.

Nabízíme tyto typy zateplovacích systémů:

 • Kontaktní zateplovací systémy s tepelným izolantem polystyrenovými deskami, nově také z NANOpolystyrenu, jedná se o nejnovější zateplovací materiál, který vykazuje o 20% lepší tepelně-izolační vlastnosti
 • Kontaktní zateplovací systémy s tepelným izolantem deskami z minerální plsti

Sanace betonových konstrukcí

sanace thDo této oblasti především řadíme sanace betonových konstrukcí balkónů a lodžií, kterou provádíme pouze odzkoušenými certifikovanými sanačními systémy, které jsou certifikovány jako celý sanační systém.

Pomocí speciálních hmot provedeme hloubkové ošetření zkorodované výztuže, doplnění chybějících výtluků a novou povrchovou úpravu. Důležité v této oblasti je především používání materiálů k tomu určených, aby došlo ke spojení starých původních vrstev betonové konstrukce s novými vrstvami a tím i ke spolupůsobení konstrukce jako celku.

Oprava plochých střech

strechy thProvádíme nejen opravy vadné a nefunkční hydroizolace plochých střech, ale i jejich úplnou generální opravu, včetně tepelné izolace tepelně izolačním polystyrénem tak, aby střecha ve spojení se stávajícím střešním pláštěm vyhověla platným ustanovením ČSN o tepelném odporu rekonstruovaných plochých střech.

Na hydroizolační vrstvu používáme jedny z nejkvalitnějších materiálů výrobce NOVAGLASS (modifikované asfaltové pásy, PVC fólie). Součást našich prací je i provedení výměny klempířských prvků souvisejících se střechou a zajištění jejich funkčnosti. Pro zajištění odvodů kondenzátů střešní plášť opatřujeme odvětrávacími komínky.

Výměna oken

okna thOkna jsou největším zdrojem úniku tepla na obvodovém plášti budovy.

K dokonalé zateplené fasádě bezesporu patří i výměna starých tepelně neizolujících oken za okna nová plastová nebo dřevěná z europrofilů s kvalitním izolačním dvojsklem.

V souvislosti se zateplením fasády Vám prostřednictvím našich smluvních partnerů zabezpečíme jejich výměnu. Ušetříte tak náklady na lešení a záruku za veškeré práce ponese pouze naše firma.

Izolace budov proti vodě

izolace thNaše firma provádí sanace suterénního zdiva starších objektů u kterých chybí izolace proti vodě a zemní vlhkosti, nebo také i objektů nové výstavby u nichž vlivem poddolování nebo četnosti vad panelové výstavby dochází k defektům na izolacích a tím k jejich nefunkčnosti.

Na izolaci nelze šetřit, protože se špatně opravují a ani opravy nezaručují uspokojivý výsledek. Vlhká stavba ztrácí na hodnotě a snižuje se její využití a komfort bydlení, proto využíváme nejkvalitnějších materiálů a proškolených pracovníků. Na stěnách ve spodní stavbě se pásy kladou svisle.

Výměna domovních dveří

dvere thNaše společnost Vám zajistí výměnu vstupních dveří do vašeho domu z kvalitních hliníkových nebo plastových profilů, zasklené izolačním dvojsklem. Součástí realizace může být i dodávka nového zvonkového tabla, včetně rozvodů domácího telefonu po obytném domě a nových poštovních schránek.

Projektová dokumentace

V souvislosti s realizací stavebních prací a prováděním jednotlivých zakázek, zajišťujeme pro naše zákazníky i kompletní servis, a to znamená zajištění:

 • Energetického auditu vašeho domu
 • Financování včetně vyřízení dotace
 • Projektové dokumentace
 • Vyřízení statického posudku a stavebního povolení
 • Povolení k záboru veřejného prostoru
 • Vyjádření dopravního inspektorátu a hasičů

Ocenění a čestná uznání

fasada_roku_2008_prvni_zilinska_thfasada_roku_2009_na_lani_novy_jicin_thfasada_roku_2010_inpark_thcestne_uznani_stavba_2010_inpark_thcestne_uznani_dum_roku_2010_inpark_th